Home » Customer Success Manager / Account Manager – z j. niemieckim

Customer Success Manager / Account Manager – z j. niemieckim

Warszawa
8 000 - 10 000 net B2B

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Partnerami Dealavo
  • odpowiadanie na zapytania, przeprowadzanie szkoleń i wspieranie Klientów w obsłudze naszych platform
  • pomoc w bieżącym rozwiązywaniu problemów naszych klientów
  • koordynowanie działań zgłaszanych do działów IT oraz wsparcia technicznego
  • nie musisz posiadać branżowej (technologicznej) wiedzy, by poradzić sobie z obsługą naszego produktu. Wszystkiego Cię nauczymy i będziemy wspierać w bieżących zadaniach, abyś po okresie szkoleniowym czuł/a się w pełni gotowy/a do wykonywania swoich obowiązków!

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś otwartą, empatyczną i zaangażowaną osobą, która nie boi się wyzwań i lubi kontakt z klientem, to szukamy właśnie Ciebie!
  • Warunkiem koniecznym dla nas jest posługiwanie się językiem angielskim na poziomie co najmniej B2 oraz językiem niemieckim na poziomie C1.
  • Nasza praca na co dzień wymaga kontaktu z działami technicznymi, dlatego oczekujemy gotowości w rozwiązywaniu zadań które mogą być wyzwaniem.
  • Atutem na tym stanowisku będzie doświadczenie z klientem biznesowym.
  • Jeśli jesteś gotowy/a na pracę kreatywną, samodzielną, wymagającą dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialną, ale też z możliwością wykazania się w proaktywnych działaniach, to prześlij nam swoją aplikację! Właśnie Ciebie szukamy 🙂

Mile widziane

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży B2B to jest to dla nas dodatkowy atut!

Zacięcie biznesowe lub techniczne też będzie mile widziane.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe i bardzo atrakcyjne bonusy
  • jasno postawione cele i możliwość rozwijania się
  • współpraca na zasadzie feedbacku
  • nowoczesne narzędzia do pracy
  • spotkania zespołowe, na których otrzymasz wsparcie w wykonywaniu swoich zadań
  • praca z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie

Benefity

  • dofinansowanie do pakietów sportowych i medycznych,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Systemy motywacyjne, budżet rozwojowy
  • Posiłki, owoce, napoje
  • Strefa relaksu: piłkarzyki, xbox
  • Zespołowe i firmowe wyjścia integracyjne
  • Firmowa biblioteczka