Home » Sales Development Representative z j. niemieckim

Sales Development Representative z j. niemieckim

Warszawa / Zdalnie
Indywidualne

Zakres obowiązków

  • Kontakt z potencjalnymi klientami – przede wszystkim z regionu DACH,
  • Udział w targach e-commerce w regionie DACH,
  • Odpowiadanie na wiadomości potencjalnych klientów,
  • Prowadzenie projektów marketingowo-sprzedażowych – testowanie różnych treści maili, przygotowywanie treści na social media,
  • Działania prowadzące do zwiększenia liczby potencjalnych klientów – sklepów internetowych i producentów.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • Doświadczenie lub zainteresowanie e-commerce.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i bonusy za realizację celów,
  • Możliwość pracy z biura, zdalnie lub w formie hybrydowej,
  • Pracę w niewielkim, zaangażowanym zespole,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji – obecnie zatrudniamy ok. 40 osób, jednak cały czas czuć u nas atmosferę startupu,

Benefity

  • dofinansowanie do pakietów sportowych i medycznych,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Systemy motywacyjne, budżet rozwojowy
  • Posiłki, owoce, napoje
  • Strefa relaksu: piłkarzyki, xbox
  • Zespołowe i firmowe wyjścia integracyjne
  • Firmowa biblioteczka